Nezávislý kandidát s podporou:

logo STAN

Podporovatelé:

Pavel Šťastný
Podporuji kandidaturu pana starosty Seiferta do senátu, protože je schopný, slušný a spravedlivý. Po celou dobu starostování se snaží rozvíjet Holešov a okolí, jak po stránce kulturní, tak po stránce zkvalitnění života ve městě. Volební obvod 76 potřebuje konečně senátora, který se o svůj region bude starat lépe, než tomu bylo doposud.
Pavel Šťastný
Předseda komise pro neziskový sektor města Holešova
5510641-kromeriz-rymice-oceneni-keramicka-popelnice-trideni-odpadu-martin-bartik
Mgr. Rudolf Seifert se k naší velké radosti stal kandidátem do Senátních voleb. Mikroregion Holešovsko a starostové dvaceti obcí, které zahrnuje, vyjadřují svou podporu tomuto nesmírně férovému politikovi, který pro náš region udělal mnohé a prokázal, že nemyslí pouze na Holešov, ale jeho zájem a rozhled jsou mnohem širší. Spolupráce obcí mikroregionu s Městem Holešov byla vždy na vysoké úrovni právě i díky jeho osobě a víme, že pokud bude senátorem, můžeme se spolehnout na to, že k našim názorům a potřebám nebude lhostejný.
Martin Bartík
předseda Mikroregionu Holešovsko starosta obce Rymice
Jan Kolář
Je to kandidát, který zná náš kraj a region, a proto ví, co zdejší občany trápí a tíží. Na náš kraj se v Praze mnohdy zapomíná a vytváří se dojem, že jsme něco jako periférie republiky. Pojďme spolu do Senátu poslat člověka, který i v Praze dokáže prosazovat zájmy našeho regionu, okresu na kraje.
Jan Kolář
9x mistr ČR ve vzpírání
MVDr
Kandidáta na senátora Rudolfa Seiferta znám dlouhá léta, jednak jako souseda z ulice, ale znám ho i z funkce zastupitele města Holešova. Současný starosta Rudolf Seifert je aktivní v politice již od doby Sametové revoluce, kdy se začal aktivně zajímat o dění v našem městě a usilovně se zapojil do občanských aktivit ještě jako mladík. Již v době dřívější se stavěl proti režimu. Rudolf Seifert je slušný a neskutečně pracovitý člověk, který ctí zásady křesťanské morálky a odpovědnosti k současným občanům i budoucím generacím. Jedná a vystupuje moudře, uvážlivě, s rozvahou a elegancí. Je to zkušený politik, který působí nejen jako dlouholetý starosta Holešova, ale i jako krajský zastupitel Zlínského kraje. Usiluje o to, aby Holešov patřil k jedněm z nejkrásnějších míst našeho regionu. Pevně věřím, že volba kandidáta do Senátu ČR Rudolfa Seiferta, je dobrá volba. Pokud bude zvolen, bude dobře hájit zájmy našeho Hanáckého a Valašského regionu. Pevně věřím, že bude rozhodovat a schvalovat zákony zdravým selským rozumem a bude se řídit svým svědomím pro blaho občanů Kroměřížska.
MVDr. Zbyněk Miklík
zastupitel města Holešova, předseda spolku Všetuláci sobě, z. s.
Vít Peštuka
Kandidáta na senátora Rudolfa Seiferta, starostu Holešova znám dlouho a dobře. Musím říct, že se mi s ním vždy spolupracovalo výborně. I jako začínající místostarosta Kroměříže jsem se na něj mohl s důvěrou vždy obrátit. Vždy na mě působil jako vyrovnaná osobnost, která se nerozhoduje impulzivně, ale moudře, po uvážení, s odvahou i rozvahou. Už to, že se stal dvakrát po sobě starostou města, a předtím dlouhou dobu pracoval pro město jako místostarosta znamená, že občané Holešova vidí výsledky jeho práce a hodnotí jeho působení pozitivně, jinak by ho tolikrát určitě nevolili. Za jeho působení město Holešov jednoznačně vzkvétá, také proto dostal v roce 2021 starosta Holešova na Pražském hradě cenu Jože Plečnika, která se uděluje za uchování a obnovu kulturního bohatství našich měst a za jejich současný rozvoj. Rudolf Seifert má týmového ducha, jako krajský zastupitel se zajímá se o dění v celém regionu a pokud dostane od voličů senátních voleb v senátním obvodu č. 76 důvěru, jsem si jist, že ji nezklame.
Vít Peštuka
místostarosta Kroměříže
Karel Bartošek
Podporuji kandidaturu starosty města Holešova, Rudolfa Seiferta, do senátních voleb 2022. Rudolf Seifert se několik desítek let jako vedoucí odboru kultury městského úřadu Holešov, místostarosta a poté starosta města Holešova, trvale a mimořádně angažuje v rozvoji kultury, v záchraně a obnově památek města. Díky jeho neutuchající aktivitě se z holešovského zámku stalo nadregionální kulturní a společenské centrum. Zasloužil se o revitalizaci náměstí sv. Anny a Masných krámů jako klidového centra města, o výstavbu unikátního památníku Smíření v této lokalitě, o záchranu a prezentaci řady světských a církevních památek ve městě. Zásadním způsobem podpořil a prosadil znovuotevření expozic holešovského Městského muzea a zřízení prohlídkového okruhu v holešovském zámku. Během jeho působení bylo město Holešov několikrát oceněno jako nejlepší historické město Zlínského kraje, za svou činnost v záchraně a rozvoji architektonického dědictví byl oceněn celostátní Cenou Jožo Plečnika, přičemž na jeho nominaci se shodlo i celé vedení Zlínského kraje.
Karel Bartošek
památkář, historik a spisovatel
norbert rzepisko skawina
Szanowny Panie Primatorze Drogi przyjacielu Skawiny Z wielką radością przyjąłem informację o Twoim starcie do Senatu Parlamentu Republiki Czeskiej. To dobra wiadomość zarówno dla mieszkańców pięknego Holeszowa jak i osobiście dla mnie. To ważne, by we władzach centralnych - krajowych zasiadali samorządowcy, którzy są najbliżej ludzkich problemów najlepiej znają problemy ludzi, a przede wszystkim w samorządzie się sprawdzili. A muszę przyznać, że jako burmistrz Skawiny, od lat mam okazję i przyjemność obserwować zachodzące w Holeszowie zmiany i obserwować jak z roku na rok miasto pięknieje. Cenię Cię ogromnie jako samorządowca i człowieka. Dałeś mi się poznać jako osoba niezwykle zaangażowana, kompetentna, szczera, a przede wszystkim niezwykle skromna. Dziękuję za możliwość udziału w obchodach rocznicowych. Była to nie tylko kolejna okazja podziwiania pięknego Holeszowa i możliwość spotkania z twoimi współpracownikami, ale przede wszystkim mieszkańcami miasta, w trakcie mających miejsce licznych spotkań publicznych. Życzę Ci więc powodzenia w nadchodzących wyborach do Senatu i pozdrawiam staropolskim życzeniem,Szczęść Boże".
Norbert Rzepisko
starosta města Skawina - Polsko
IMG_1560 Šťastná Jana
Proč podporuji Mgr. Rudolfa Seiferta při jeho kandidatuře do Senátu ČR? Protože se dlouhá léta kontinuálně věnuje tomu, aby se město Holešov, mikroregion i celý Zlínský kraj rozvíjel a lidem v něm, se žilo slušně. (Ze začátku se věnoval hlavně oblasti kultury, pak s přicházejícími kušenostmi i dosaženými pozicemi je jeho zájem mnohem širší, týká se všech oblastí veřejného života.) Protože je schopen komunikovat s každým člověkem, najde si čas navštívit většinu akcí, které se ve městě a okolí konají a má tak tu nejlepší přímou zpětnou vazbu od občanů našeho regionu. Protože má sociální cítění a má rád lidi přirozené, i s jejich chybami. Protože se snaží za podpory polupracovníků z úřadu, zastupitelů, firem, občanů, pokud to rozpočet města unese, abychom krůček po krůčku zlepšovali tvář města (budovy, veřejná prostranství, občanskou vybavenost apod.). Protože usiluje o to, aby dobře fungovaly organizace města, ať už ve školství, sociální oblasti a dalších. Protože podporuje spolkovou činnost ve městě, snaží se, aby lidé nezapomínali na historické souvislosti našeho regionu. Protože se chová odpovědně a šetrně k přírodě a dokáže inspirovat lidi, aby jí vraceli, co nám dává a abychom napravovali chyby, které vůči přírodě a prostředí všichni děláme. Protože jako ředitelka Centra pro seniory oceňuji jeho vztah k starším lidem, nezapomíná na ně, ví o jejich těžkostech a problémech, dochází za nimi průběžně, stejně tak i za mladšími seniory organizovanými v Klubu důchodců města Holešova, má přehled o sociální problematice ve Zlínském kraji. Protože se spolupodílí na tom, že se Centrum pro seniory postupně proměňuje v důstojné prostředí pro starší obyvatele regionu. Protože se mi s ním osobně vždy dobře spolupracovalo, jednalo a cítila jsem buď jeho pochopení a podporu nebo se snažil případný jiný názor objasnit a komunikovat. Protože nezastírá, že i on je člověk chybující. Protože právě tyto jeho vlastnosti, postoje a dlouholeté zkušenosti mají velkou hodnotu i pro případnou práci v Senátu pro celou Českou republiku. Protože si myslím, že občané našeho regionu mají volit osobnost, za kterou je vidět kus práce a kterou dobře znají.
Jana Šťastná
ředitelka Centra pro seniory Holešov
2019-11-03 Sv
Již jedenáct let jsem duchovním správcem v holešovské farnosti. Je to dost dlouhá doba na to, abych mohl aspoň trochu poznat město, ve kterém působím a také lidi, se kterými jsem se mohl setkávat a spolupracovat. Dříve s místostarostou a v posledních letech se starostou Mgr. Rudolfem Seifertem, je po celou tuto dobu velmi korektní spolupráce. Vnímám, že se starosta živě zajímá o problémy holešovských občanů a v rámci svých možností se snaží pomoct každému, kdo to potřebuje. Každým rokem přibývá v našem městě krásných míst a město i pod jeho vedením je rok od roku pěknější (kéž bychom si toho trochu více vážili). Letos na podzim se budou konat komunální a senátní volby a mně těší zájem starosty o kandidaturu do těchto voleb. Podle mě se starosta osvědčil jako starosta všech občanů města, a proto si také myslím, že by i v senátu mohl být vhodným zástupcem okresu Kroměříž a Zlínského kraje, ve kterém žijeme. Závěrem bych chtěl říct: Všem kandidátům držím palce. Ať dostanou nejvíce hlasů ti, kteří si je opravdu zaslouží. Všem občanům města žehná a za pokojný průběh voleb se modlí
P. Jerzy Walczak
holešovský děkan

Moje volební priority do Senátu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat. Phasellus faucibus molestie nisl. Mauris tincidunt sem sed arcu. Nullam feugiat, turpis at pulvinar vulputate, erat libero tristique tellus, nec bibendum odio risus sit amet ante. Suspendisse sagittis ultrices augue.

Více peněz občanům v kapse

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Podpora kultury

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

zadavatel/zpracovatel: STAN